Poznaj rzeczy, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze pralki Samsung!

Poznaj rzeczy, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze pralki Samsung!
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Pralka Samsung może stać się dla Ciebie dobrym wyborem, niezależnie od tego, czy interesuje Cię pralka slim, pralko-suszarka, czy zupełnie klasyczne urządzenie – wszystkie je znajdziesz w ofercie marki. Co więcej, w wielu z nich znajdują się również unikalne technologie, które mogą Ci ułatwić codzienne zajęcia. Jeśli chcesz je poznać i dowiedzieć się, co to jest chociażby pralka EcoBubble™ – koniecznie zobacz ten artykuł.

Pralka slim – ratunek dla właścicieli małych mieszkań

Kiedy interesuje Cię pralka Samsung, pierwszym wyborem, jaki będziesz musiał podjąć, jest ten dotyczący jej rozmiaru. Możesz postawić na zupełnie klasyczne urządzenie pod względem gabarytów, ale także wybrać pralkę slim, która zajmie znacznie mniej przestrzeni. Co warto o niej wiedzieć?

Pralka slim to urządzenie, które nie różni się od zwykłej pralki ani szerokością, ani wysokością – jej unikalną cechą jest zmniejszona głębokość, która pozwoli Ci na jej wygodne ustawienie nawet w najmniej przestronnej kuchni czy łazience. Co ciekawe, w tej wersji znajdziesz nie tylko pralki – możesz również postawić na ustawną pralko-suszarkę slim, która pozwoli Ci zarówno na pranie, jak i suszenie odzieży, nie zajmując jednocześnie ogromnej ilości miejsca.

Pralka EcoBubble™ – opcja dla oszczędnych miłośników ekologii

Jedną spośród wielu funkcji, jakie może zaoferować Ci pralka Samsung, jest technologia Ecobubble. Co to takiego? To świetna opcja dla każdego, kto jednocześnie ceni sobie rozwiązania przemyślane pod kątem jak najmniejszej szkody dla środowiska, ale również dla tych, którzy stawiają niski pobór prądu jako najważniejszy wyznacznik wybieranego sprzętu. Sama technologia Ecobubble polega na zastosowaniu aktywnej piany podczas prania, co świetnie usuwa zabrudzenia nawet przy niskiej      temperaturze wody.

Pralka EcoBubble™ pozwoli Ci na wypranie całego załadunku w niższej temperaturze, co da Ci dwie ogromne korzyści. Po pierwsze, nie będziesz już musiał martwić się o stan Twoich ubrań po wyciągnięciu z pralki – będą nie tylko czyste, ale również obejdzie się bez żadnych zniekształceń materiału, które mogłyby mieć miejsce w praniu przy wyższej temperaturze.

Kolejną korzyścią, na którą będziesz mógł liczyć, jeśli zdecydujesz się na pralkę Samsung z tą technologią, jest wspominana wcześniej oszczędność prądu. EcoBubble™ działa w zimnej wodzie, dzięki czemu Twoje rachunki będą mogły się zmniejszyć*.

Pralka Samsung i AddWash™ – co to jest?

Przy wyborze pralki kolejną opcją, jaką możesz wziąć pod uwagę, jeśli zależy Ci na maksymalnej wygodzie, będzie pralka Samsung AddWash™, dzięki której zrobisz pełne pranie, nawet jeśli ominiesz jakieś elementy swojej odzieży przy jej załadunku. Jak to możliwe?

Pralka Samsung AddWash™ posiada dodatkowe drzwiczki, które można wykorzystać do poradzenia sobie z sytuacją, kiedy przy kompletowaniu prania pominiesz jedną skarpetkę czy koszulkę. Za pomocą tego rozwiązania bez żadnych problemów wykonasz pełne pranie i nie będziesz musiał się obawiać, że koszula, której nie wrzuciłeś do pralki, będzie Ci potrzebna na jutrzejsze spotkanie w pracy.

1*  Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Grafika: materiał partnera

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak suszyć zioła?
Jak suszyć zioła?
Zastanawiasz się, jak skutecznie suszyć zioła? Przedstawiamy najlepsze metody, by po suszeniu utrzymać aromat i kolor suszonych ziół.
Czy można zrobić ciasto drożdżowe z drożdży instant?
Czy można zrobić ciasto drożdżowe z drożdży instant?
Uwielbiasz ciasto drożdżowe, ale za każdym razem, gdy próbujesz je przygotować, nie jest tak puszyste i delikatne jakbyś chciała? Sprawdź, jak przygotować idealne ciasto z suchych drożdży, które możesz przechowywać w szafce!
Jak wybrać idealne płytki lastryko do twojego domu?
Jak wybrać idealne płytki lastryko do twojego domu?
Odkryj sekrety wyboru perfekcyjnych płytek lastryko do domu. Porady, jak zmatchować styl i kolor lastryko do każdego pomieszczenia.
Ostatnie wpisy