Tablica magnetyczna czy suchościeralna – którą wybrać? Podpowiadamy

Tablica magnetyczna czy suchościeralna – którą wybrać? Podpowiadamy
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Dziś gdy czegokolwiek potrzebujemy, sprawa jest o tyle prosta, że tak naprawdę mamy dostęp do różnorodnego asortymentu bez konieczności wychodzenia z domu. Szereg możliwości to ogromny plus dla klientów, w końcu dzięki temu są w stanie znaleźć produkt spełniający ich potrzeby i oczekiwania. Jednak jest również pewne “ale”. Im większy wybór, tym ciężej jest się zdecydować. Dziś skupimy się na dwóch rodzajach tablic – suchościeralnych i magnetycznych. Choć są podobne, to charakteryzują je znaczące różnice, które warto poznać, aby być w pełni usatysfakcjonowanym z zakupów. Przyjrzyjmy się ich przeznaczeniu i właściwościom z bliska.

Dlaczego warto kupić tablice suchościeralne lub magnetyczne?

Na początek zastanówmy się, dla kogo tablice suchościeralne i magnetyczne będą odpowiednim wyborem? Tak naprawdę dla każdego, jednak są pewne sytuacje, w których sprawdzają się one szczególnie dobrze i są niezwykle przydatne.

  1. Edukacja

Jeśli jesteś rodzicem i chcesz nieco urozmaicić swojemu dziecku czas nauki i odrabiania lekcji to wiedz, że tablica magnetyczna będzie świetnym rozwiązaniem. Dzięki niej tłumaczenie nowych zagadnień, wzorów czy gramatyki okaże się znacznie prostsze. W końcu łatwiej coś zrozumieć gdy możemy na to spojrzeć z innej perspektywy i zostało to przedstawione w sposób wizualny w większym wydaniu.

  1. Praca

Bez względu na to czy pracujesz stacjonarnie, czy z domowego gabinetu, wiedz, że tablice suchościeralne oraz magnetyczne, to element, który nie tylko ułatwi Ci wiele zadań, ale jest wręcz do nich niezmiernie potrzebny. Nie wierzysz? Jeśli pracujesz z klientami, którym musisz przedstawiać postępy lub pomysły na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, to zdecydowanie łatwiej będzie im zrozumieć, o czym mówisz, gdy swoje wnioski czy przykłady w czytelny sposób przedstawisz na tablicy. Ludzie są wzrokowcami, a co ważne nikt nie jest specjalistą od wszystkiego, dlatego oprócz prezentacji multimedialnej warto zadbać o dodatkową formę przedstawienia danych podczas spotkania

Nieco inną, ale podobną sytuacją jest ta, w której pracujemy zdalnie i również mamy styczność z klientami, uczniami lub studentami. Funkcja udostępniania ekranu jest bardzo pomocna, jednak oprócz niej, warto swoje wystąpienie uzupełnić o wyjaśnienie najważniejszych zagadnień na tablicy suchościeralnej lub magnetycznej. Dzięki temu odbiorcy są w stanie na bieżąco zadawać pytania, a jednocześnie dostrzegają mimikę i gestykulację prowadzącego, co jest bardzo ważne, aby komunikacja była skuteczna. 

Czym różnią się od siebie tablice suchościeralne i magnetyczne?

Jak już wiesz zarówno tablice magnetyczne, jak i suchościeralne sprawdzą się w przeróżnych sytuacjach i miejscach. Jednak wciąż nie wiemy, które z nich okażą się dla nas lepszym wyborem – różnią się od siebie pewną właściwością. Aby używać obu tablic, potrzebujesz zaopatrzyć się w specjalne markery suchościeralne, z tym że jeśli zależy Ci, aby podczas pracy czy nauki wykorzystywać dodatkowe notatki i magnesy to powinieneś sięgnąć po tę magnetyczną. Pozostałe cechy, które je różnią to kwestie dość oczywiste, czyli rozmiar, design i ewentualnie przeznaczenie (niektóre z nich posiadają już nadruk np. planer tygodniowy). Podsumowując – oba wybory wiążą się z gwarantowaną satysfakcją jeśli dokładnie wiesz, czego od nich oczekujesz.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zdobyć popularność w sieci z rękodziełami?
Jak zdobyć popularność w sieci z rękodziełami?
Od platform społecznościowych po specjalistyczne strony dedykowane rękodziełu, istnieje wiele dróg, aby wypromować swój unikatowy talent i produkty.
Wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego neonu dla twojego biznesu
Wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego neonu dla twojego biznesu
Dowiedz się, jak wybrać odpowiedni neon do Twojego biznesu i dowiedz się, dlaczego odpowiedni wybór może przyciągnąć więcej klientów do Twojej firmy.
Do tych dań warto dodać oliwki i oliwę
Do tych dań warto dodać oliwki i oliwę
Uwielbiasz kuchnię włoską lub grecką? Zobacz, do jakich potraw warto dodać filary tradycyjnych potraw z tego kraju - oliwę oraz oliwki.
Ostatnie wpisy